nude1n
Riennahera

Riennahera

the piglet rears to oblivion

I’m a little piglet.New Look jumper, Tk Maxx bag

Jestem małym prosiaczkiem.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

29 thoughts on “the piglet rears to oblivion”

 1. Absolutnie wszystko masz piękne! Naszyjnik masz piękny. Torebke masz piękną. Kolory masz piękne. Wszystko razem masz piękne. Oprócz bluzy. Bo ona jest przepiękna.

 2. no kurczę, właśnie usypiając moją młodszą myślałam, gdzie mogę znaleźć coś takiego, co właśnie masz na sobie…to aktualny zakup?? no i mogłabyś zdradzić skąd naszyjnik 🙂 wygladasz bardzo fajnie. królestwo za Twoje nogi…

 3. >oliwka: No musowo to miłość 😛 I przepracowanie i brak czasu na śniadania 😉

  >Szafa Madziary: New Look ma chyba szare też.

  >patryszja: Właściwie to rozmiar 16 jest, nie mieli mniejszego a bardzo się napaliłam, musiałam mieć TU i TERAZ 😛

  >jukejka: To zakup z piątku. Mają w New Looku mnóstwo majtkowych kolorów teraz, ładnie nazywanych 'nude’:P Są i fajniejsze bluzy i swetry w tym odcieniu, ale mnie było stać na to jedynie 🙂


 4. >jukejka: Zapomniałam napisać, naszyjnik jest z H&M, kosztował całego funta z przeceny. Poszukaj u siebie, jak nie znajdziesz to jeśli będę wkrótce w centrum to zobaczę czy jeszcze są.

  >gosia: Chodzi o zdjęcie na blogu Patryszji, na którym sukienka jej zrobiła żart. Swoją drogą się zgadzam póki co, jestem wybitnie antyciążowa i antydzieciata i antyślubna, ale może to kwestia mej młodości górnej i durnej.

 5. Cudowny naszyjnik! 🙂 I proszę o zbliżenie czapki, jest śliczna! To wełna? Piękna dziewczyna z Ciebie, zachwycam się przy każdym poście i zdjęciu! 🙂

 6. CUDOWNIE wyglądasz! Niech to będzie mój najlepszy Twój zestaw 😀 Nic bym nie zmieniła i sama wszystko narzuciłabym na siebie 😀 Różowa bluza to mistrzostwo 😀

 7. mam podobną ale w wyadniu spranego grafitu.a ten róż jest przecudownyy na wiosenne przechadzki <3
  prosiaczki są fajneeee

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top