First of all, I really like when places like Primark let you save your money and instead of buying THIS, I gladly got this:

And I am quite happy.

Then I went for a day long walk in London. I will be back in more or less a month, this time with a massive plan of places I want to visit. This time it was really just wandering to feel the spirit of the place.

And you can see how my royalist soul is all happy of proximity to the Queen…She was in the Palace that day.


Sukienka primarczna, kupiona zamiast TEJ, sprawiła mi olbrzymią radość. Podobnie jak spacer po Londynie. Tym razem było to bardziej spacerowanie i wczuwanie się w atmosferę miasta niż zwiedzanie. Ale wracam za mniej więcej miesiąc ze szczegółowym planem działania 🙂 Mój chłopak mieszka 20 minut od miasta, więc zapowiadają mi się regularne wizyty. Me = happy.

Moja mordka, jak widać, jest cała szczęśliwa na zdjęciu pod Pałacem Buckingham. Jestem rojalistką (chociaż Ell się z tego śmieje, ale on w sumie jest inżynierem, więc…) i poczucie bycia w bliskiej odległości od królowej (która była tego dnia w Pałacu) była jak miód na me serce. Ach, ach.

Dzisiaj wracam do Glasgow zapchanym pociągiem zapewnie opóźnionym z powodu śniegu. Śłitaśnie.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top