First shot with my new tripod. Would be great if the weather was better and if my battery would not die after fifth picture taken. It seems I will have to take my pictures at 10:00 AM or only on sunny days. Next one, according to the BBC website, will be on Sunday.

Also, grunge is SO back you can’t imagine.


jacket – Topshop, sh; velvet dress – vintage; hat – Topshop; boots – Deichmann;

Pierwsza próba statywu. Nie mogę niestety się wypowiedzieć na temat jego użyteczności, ponieważ po piątym ujęciu wyczerpały się baterie w aparacie. Światło jakie jest niestety widać, także zdjęcia będą musiały być robione albo o dziesiątej rano,albo w pełne słońca dni – następny,jak podaje BBC, w niedzielę.

W sumie, odkąd wróciłam z Surrey i tak nie mam wcale ochoty blogować.

No. Grunge rządzi.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

15 thoughts on “I’m anemic royalty”

 1. Przez ponad 10 lat próbowałam o tym zapomnieć, ale to chyba zostanie we mnie na zawsze. Uwielbiam styl grunge, widocznie jestem po prostu ofiarą epoki, no epoczki raczej. chociaż flanelowym koszulom dalej mówię nie. Za to taką panterkę to też bym sobie chętnie sprawiła

 2. o, też se nabyłam statyw, ale nie umiem zrobić zdjęcia, by mieć proporcjonalną sylwetkę:))) Na jakiej wysokości ustawiłaś aparat, bo kształtnie wyszłaś?

 3. bomba sukienka 🙂 a z bateriami – często mam tak na mrozie…
  no i grunge rządzi 🙂 żałuję, że pozbyłam się kraciastych koszul… marzy mi się teraz taka czerwono-czarna i klasyczne martensy, które zresztą też oddałam…

 4. A ja statywu nie mam , aparat zepsuty , blogować się nie chce , sesja za pasem , projekty niedokończone …
  Istna masakra normalnie ,
  i jeszcze mnie wkurza że wyglądasz tak fajnie w tym futrzaku i czapie! :p
  `mumin

 5. loffffam twojego bloga normalnie :>
  wreszcie jakieś sensowne notki, a nie zżyna ze światowej mody.Jakbym chciała czytać Elle to bym nie zaglądała na blogi szafiarskie, ot co.chyba jasne.

  i kiecka faajna,o .

  pozdr.
  lightseelie

 6. ale zarąbiście tu wyglądasz!

  haha, ze statywem dobra sprawa, a te wyczerpujące się baterie to koszmar jest, zawsze wtedy klnę, a zwlaszcza jak okaze sie, ze nie wzielam zapasowych ;]

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top