First shot with my new tripod. Would be great if the weather was better and if my battery would not die after fifth picture taken. It seems I will have to take my pictures at 10:00 AM or only on sunny days. Next one, according to the BBC website, will be on Sunday.

Also, grunge is SO back you can’t imagine.


jacket – Topshop, sh; velvet dress – vintage; hat – Topshop; boots – Deichmann;

Pierwsza próba statywu. Nie mogę niestety się wypowiedzieć na temat jego użyteczności, ponieważ po piątym ujęciu wyczerpały się baterie w aparacie. Światło jakie jest niestety widać, także zdjęcia będą musiały być robione albo o dziesiątej rano,albo w pełne słońca dni – następny,jak podaje BBC, w niedzielę.

W sumie, odkąd wróciłam z Surrey i tak nie mam wcale ochoty blogować.

No. Grunge rządzi.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top