…biker jacket. For some reason it seems to give +10 to attractiveness and charm. Walking down the street I feel like a film star or some other kind of hot stuff. Men seem to love biker jackets just as much as they hate fur coats. In both cases the reason remains unknown to me.

I am fully aware I do not look my best here. I just want the term to be over. I have so much work to do and so little power (or motivation) to actually do it.

nudera

Ramoneska ma jakąś dziwną moc przyciągania męskich spojrzeń. Pierwszego cieplejszego dnia w tym roku założyłam moją od dawna wytęsknioną kurtkę i przeżyłam szok, na ulicy czułam się jakbym była gwiazdą filmową albo jakąś boginią seksu. W przeciwieństwie do wszelkiego rodzaju futrzaków, które mają zdolność odstraszania płci przeciwnej (nie rozumiem czemu :), ramoneska zdaje się dawać +10 do atrakcyjności.

Oczywiście nie w tym zestawieniu. To zestawienie mówi 'zostały mi dwa tygodnie zajęć, półtora tygodnia do oddania licencjatu i dziennika produkcji i półtora miesiąca do egzaminów, także nie mam motywacji’. Mogłabym cały czas spać albo grać w gry na fejsbóku. Niech to się już skończy.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top