I am either getting less creative and lazier as I get older. Or perhaps just grumpier.
Anyway my history of posing for weird pictures in weird outfits goes far beyond the date the fashion blogging began. Here I am 17 years old on my summer holidays in Greece. The picture was take by a 12 year old boy who was sure we are going to give him alcohol if he does what we ask of him. Well, we did not.

’Interview With The Vampire’ is one of the two cases I know of in which film is better than book. The second case in 'Neverending Story’.Czasem mam wrażenie, że z biegiem lat robię się mniej kreatywna. Albo mniej mi się chce. Albo więcej marudzę.
W każdym razie upodobanie do robienia sobie dziwnych zdjęć w dziwnych ciuchach sięga u mnie czasów odległych, kiedy to szafiarki nie były jeszcze w planach 😉 Pierwszy dowód mieliście tutaj, drodzy przyjaciele. Dzisiaj dostajecie następny. Mam 17 lat, jestem na obozie w Grecji, zdjęcie robi nam 12-latek,który był święcie przekonany, że damy mu w zamian alkohol.

Ostrzegam, mam jeszcze dużo mniej lub bardziej dziwnych zdjęć z przeszłości i starczy mi materiału na kilka długich wieczorów.

’Wywiad z Wampirem’ kocham bezgranicznie, chociaż nie jestem fanką wampirów jako takich. Oczywiście chodzi o film, książka zanudziła mnie na śmierć. To jeden z dwóch znanych mi przypadków, gdy film jest lepszy od książki. Drugi…’Niekończąca się Opowieść’.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top