OMG, I am so complicated and dark, almost as complicated and dark as Effy from 'Skins’. Check out how dark I am sitting on the stairs and the complicated expression on my face when I look through the window. I tell you, I am so dark.
(I am not really, I just call it being a pathetic whiner, but kids dig it these days.It sells, you know.)
(Also, I am so glad that as of next season we are done with that bitch Effy.)
(We are, right?)


photos by Innes Morrison

biker jacket – New Look; dress, socks – Primark; shoes – Ben Sherman; hat – Topshop;

Och, och, och, jestem taka mroczna i skomplikowana, prawie jak Effy ze 'Skins’. Popatrzcie jak mrocznie siedzę na schodach, w jak skomplikowany sposób wyglądam przez okienko. Jak ciężko być mroczną i skomplikowaną, ale to takie kól.
(Ok, wcale nie,ale dzieciaki ewidentnie to kupują, więc ciiiiiicho.)
(Całe szczęście od następnego sezonu Effy może pocałować misia w zadek, bo już jej nie będzie.)
(Bo nie będzie jej,prawda?)

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top