My dissertation is due on Wednesday so of course I went to the park yesterday. I thought I looked pure dead brilliant, now I see I obviously did not.
I kind of feel I want to die. Not really though, just kind of.pictures by Benzo Harris
coat – Vero Moda; dress – New Look; belt – sh;

Moja dysertacja (a tak, dysertacja, irytuje mnie słowo licencjat) musi zostać oddana do środy, więc w ramach robienia wszystkiego poza pisaniem postanowiłam wczoraj iść do parku. Myślałam, że wyglądam pięknie i po prostu obłędnie, potem zobaczyłam zdjęcia i oczywistym stało się, że źle myślałam.
Oczywistym stało się też, że moja twarz nie wygląda dobrze w delikatnym makijażu. Trzeba mi dużej ilości specyfików, aby ukryć gębę.
Nie wiedziałabym tego wszystkiego, gdyby nie blogowanie. Boże, błogosław szafiarstwo.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

32 thoughts on “Nude w sensie,że zbiera mi się na nudności”

 1. ale się usmiałam z Twojego wpisu, tym bardziej ze tez dziś napomnknełam o nude:P
  A tak w ogóle to kokietka jesteś, bo wiesz ze ładnie wygladasz:)

 2. Jak dla mnie Twoja , jak to uroczo ujęłaś „gęba” wygląda w tej wersji całkiem nieźle więc nie narzekać tylko cieszyć się wiosną pełną gębą!
  `mumin

 3. No jak dla mnie outfit jest obłędny, nie marudź 😉
  Też zawszę dochodzę do podobnych wniosków gdy oglądam zdjęcia jak mam już je wstawiać do bloga…;)

 4. A tych specyfików,to do stosowania zewnętrznego,czy wewnętrznego?
  Nie dość,że kokietka,to jeszcze maruda-zaczynam Cię lubić :))

 5. Kwiatki! Tak! W połączeniu z jasnym płaszczem wygląda bardzo wiosennie i uroczo. Trochę mi tylko czapka nie pasuje do całości. Ale nie powinnaś zmieniać zdania, bo wygląda to bardzo ładnie 🙂

 6. idealny płaszczyk!
  a co do płaszczyków,dzisiaj byłam w sh, oczywiście znalazłam czarny płaszczyk, po prostu cudo, ale miał jakieś takie białe przejaśnienia,więc się spytałam czy może jakiś rabat, a ona z taaaaaakiiim pyskiem na mnie xd
  więc nie kupiłam, ale za to gdzieś indziej znalazłam czarną kurteczkę;p

 7. ładny trencz i fajnie, że masz do niego skórzany pasek, a nie materiałowy:) i nie wiem skąd to niezadowolenie ze zdjęć! wyglądałaś pięknie.

 8. Wcale nie jest źle, wręcz powiem, że bardziej mi się podobasz z delikatnym makijażem. Za to ja wylazłam dzisiaj w dupo-powiększaczach i też dzięki blogowi to do mnie dotarło! ;p

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top