My dissertation is due on Wednesday so of course I went to the park yesterday. I thought I looked pure dead brilliant, now I see I obviously did not.
I kind of feel I want to die. Not really though, just kind of.pictures by Benzo Harris
coat – Vero Moda; dress – New Look; belt – sh;

Moja dysertacja (a tak, dysertacja, irytuje mnie słowo licencjat) musi zostać oddana do środy, więc w ramach robienia wszystkiego poza pisaniem postanowiłam wczoraj iść do parku. Myślałam, że wyglądam pięknie i po prostu obłędnie, potem zobaczyłam zdjęcia i oczywistym stało się, że źle myślałam.
Oczywistym stało się też, że moja twarz nie wygląda dobrze w delikatnym makijażu. Trzeba mi dużej ilości specyfików, aby ukryć gębę.
Nie wiedziałabym tego wszystkiego, gdyby nie blogowanie. Boże, błogosław szafiarstwo.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top