In nude. Nude dress, that is. I managed to find it in a charity shop for £8.50. I now do realise it would look better if I would have my hair down, but as I am wearing it for my Graduation Ball as well (or maybe even two Balls as I cannot make my mind which one I want to attend) I can try a different hairstyle then.

Congratulations to the one and only Matthew Cowan for his win in the Drama category. Since he dedicated literally most of his time to produce Revision he absolutely deserved it :*

The venue was Òran Mór and it was converted from a church. British people tend to do the craziest things with churches.
I might have better pictures to follow but for now that’s just it.

dress – ASOS, from charity shop;

Sukienka w kolorze pudrowego różu czy innego jogurtu truskawkowego. Okres paniki pod tytułem 'co ja na siebie włożę’ zakończył się, gdy znalazłam sukienkę w sh i zapłaciłam za nią całe £8.50. Zdaję sobie sprawę, że lepiej wyglądałabym z rozpuszczonymi włosami, ale nic straconego. Przede mną jeszcze bal absolwentów (a może nawet dwa bale, jeden na każdym z wydziałów, jeśli udami się zgromadzić fundusze), na który idę w tej samej sukience.

Mój cudny kolega Matthew Cowan wygrał w kategorii Drama dzięki ’Revision’. Więcej odcinków…kiedyś. Znając Matta zajmie to zbyt długo, żeby móc napisać 'wkrótce’. Łącznie nakręciliśmy ich pięć.

Cała impreza miała miejsce w Òran Mór, lokalu który jak widać na załączonym obrazku był kiedyś kościołem. Brytyjczycy mają dziwną/śmieszną/irytującą tendencję do robienia dziwnych/śmiesznych/irytujących rzeczy z kościołami.
Zdjęcia są,jakie są, może wkrótce uda się zdobyć lepsze. Póki co wszyscy dogorywają.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top