war1u
Picture of Riennahera

Riennahera

Baczność! Styledigger przesyła mundury.

I got this lovely top from Styledigger who thought it was very me. I was not so sure about it but then this outfit came to my head. I know for sure she was right, it feels so right.

I think this military look is going to be my uniform for classes during MLitt course in War Studies I will be taking from September. If you know me at all I guess you have kinda figured it out – I am not a pacifist 😉
top – from Styledigger; skirt,boots – Primark; headband – BaByliss at Boots;

Czasami inni znają nas lepiej niż my sami. Styledigger na przykład jest ekspertem w moim stylu twierdząc, że swetro-koszulko-mundur jest 'bardzo riennaherowy’. Moja pierwsza reakcja była nieco sceptyczna (chyba dlatego, że Styledigger wspomniała o Jacksonie*),ale po krótkiej acz intensywnej burzy mózgu (nie mózgów,bo był tylko jeden) przyszedł mi na myśl Pomysł. No i Asia miała rację. W mordę jeża, Riennahera jak malowana 😉

Myślę,że będzie to moje obowiązkowe umundurowanie na przyszłoroczne zajęcia z War Studies. Pacyfistką nie jestem.

A Styledigger dziękuję :*

*Płakałam po papieżu,ale chętnie nosiłabym koszulkę 'Nie płakałam po Jacksonie’.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top