UPDATE
You were aware that this post was an April Fools’ Day joke, right? RIGHT?

I knew for a long time I want to go all the way as long as the boudoir/nude trend is concerned. And so I did.

Unfortunately it is really hard to find a rosary in Glasgow so I had to stick to this Primark necklace.

Also, I really wanted to go to the nearby cemetery as I thing the outfit would really look amazing in that scenery. But it was raining, as ever.

I was also inspired by Miss Pandora as far as the poses are concerned. She is so arty, I want to be like her.
AKTUALIZACJA
Oczywiście wszyscy zdawali sobie sprawę,że to prima aprilis, prawda? To spisek stanikowy uknuty przez forumowe szafiarki 😉

Obudziłam się dzisiaj rano i od razu wiedziałam, co nałożę. Zestaw chodził za mną od kilku dni. Bieliźniane inspiracje był widoczne na blogu od jakiegoś czasu ale postanowiłam iść na całość. No i poszłam.

Niestety, ciężko w Glasgow znaleźć różaniec (jak wspomniałam w poprzednim poście zamieniają kościoły na różne dziwne rzeczy)ale na szczęście z pomocą przyszedł Primark z czymś różańcopodobnym.

Chciałam zrobić te zdjęcia na pobliskim cmentarzu, jest taki piękny i nagrobki pasowałyby do koronek, ale niestety padało.

Moje pozy inspirowane są Pandorą, jest taka arty, chcę być jak ona.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top