Weather-wise. It’s spring!

Also, I am a copycat again. Oh well, I guess that’s just how horrbile I am.

the big stripy thing – H&M; hat – Topshop; bow – Primark; bag – Tk Maxx;

Jak już wspominałam w ostatnim poście, szafiarki są wszystkie takie same. W poprzednim poście skopiowałam koleżankę w kwestii stylu, w tym jestem jeszcze bardziej bezczelna i beznadziejna – mam taką samą bluzkę. Identyczną. No po prostu pobiegłam do H&Mu, przymierzyłam, poszłam do kasy i jeszcze dostałam 10 funtów zniżki.
Ale ze mnie bździągwa.
(Ale to wiosenny ciuch idealny,więc warto być złą osobą.)

Co poza tym?
Ciepło. Nie pada.
Mam wrażenie, że teleportowałam się do równoległego wszechświata, w którym Glasgow jest ciepłe i słoneczne, a niebo nad nim bezchmurne. Ale spokojnie, miasto na pewno nas nie zawiedzie, drodzy Czytelnicy. Na pewno ma w zanadrzu jakąś niespodziankę, jakieś małe oberwanie chmury lub gradzik.

Ja też mam w zanadrzu niespodziankę. Pokażę wkrótce.
(Tylko nie cieszcie się za bardzo, nie jest to nic fajnego 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top