pyjama1
Riennahera

Riennahera

Wanna spend the night? Don’t bring pajamas.

There was time for jokes yesterday and now I’m off to Dublin. Right now I am on a ferry, actually. I submitted my presentation and essay for the 'Princely Court’ course and now I’m officially free to enjoy my Spring Break.

I am back on Tuesday, until then you can enjoy a picture of me in my pajama (and other pieces of clothing as well). And yes, I did go out like that, I even went to classes and sat next to Dr S. Ok, really I just overslept and had very little time. This is how I roll.


No to sobie wczoraj pożartowaliśmy, a teraz jestem na promie do Dublina. Skończyłam prezentację i esej ze średniowiecznej kultury dworskiej i oto rozpoczęły się me ferie.
Będę we wtorek, żebyście nie tęsknili za bardzo, drodzy Przyjaciele, oto moje zdjęcie w koszuli nocnej. No, nie tylko w niej, ale też. No bo tak, zaspałam i nie miałam pomysłu. Się zdarza.Wyszłam tak na ulicę, poszłam tak na zajęcia i siedziałam obok doktora S. Shit happens ( w sensie,że z piżamą, nie że coś jest nie tak z dr S 😉

A teraz biegiem, przygotowywać się do Wielkanocy. W niedzielę Chrystus zmartwychwstan jest, a wtedy…wtedy…no wiadomo.
Chrystus zmartwychwstan jest – LET’S DISCO!

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

12 thoughts on “Wanna spend the night? Don’t bring pajamas.”

  1. …? To naprawdę jest piżama, nie wkręcasz?
    Kurka, moja jest taka, że nie da się wyjść. Aczkolwiek kontynuując bieliźniany trend (:D) mogę stwierdzić, że niektóre z piżam są obecnie super-trendy i wogóle (seks, koronki albo sprane, blade kolory)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top