pyjama1
Picture of Riennahera

Riennahera

Wanna spend the night? Don’t bring pajamas.

There was time for jokes yesterday and now I’m off to Dublin. Right now I am on a ferry, actually. I submitted my presentation and essay for the 'Princely Court’ course and now I’m officially free to enjoy my Spring Break.

I am back on Tuesday, until then you can enjoy a picture of me in my pajama (and other pieces of clothing as well). And yes, I did go out like that, I even went to classes and sat next to Dr S. Ok, really I just overslept and had very little time. This is how I roll.


No to sobie wczoraj pożartowaliśmy, a teraz jestem na promie do Dublina. Skończyłam prezentację i esej ze średniowiecznej kultury dworskiej i oto rozpoczęły się me ferie.
Będę we wtorek, żebyście nie tęsknili za bardzo, drodzy Przyjaciele, oto moje zdjęcie w koszuli nocnej. No, nie tylko w niej, ale też. No bo tak, zaspałam i nie miałam pomysłu. Się zdarza.Wyszłam tak na ulicę, poszłam tak na zajęcia i siedziałam obok doktora S. Shit happens ( w sensie,że z piżamą, nie że coś jest nie tak z dr S 😉

A teraz biegiem, przygotowywać się do Wielkanocy. W niedzielę Chrystus zmartwychwstan jest, a wtedy…wtedy…no wiadomo.
Chrystus zmartwychwstan jest – LET’S DISCO!

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top