vest, lace dress – Primark;

Jeansowa kamizelka rok temu wydawałaby mi się ostatnią rzeczą, która mogłaby kiedykolwiek znaleźć się na mojej liście 'CHCĘ,a jak nie będę mieć to umrę’. Jednak, niezbadane są wyroki Boskie. Zobaczyłam Taylor Momsen na okładce poniżej i cały plan kupowania rzeczy w dobrym guście wziął w łeb. Tak gwoli ścisłości, nie znoszę Taylor jako takiej (przed 18-stką wygląda już na bardziej zużytą od Courtney Love),ale trzeba bestii przyznać, że potrafi się ubrać.

Podczas długiego weekendu majowego udało mi się zmusić ukochanego do zrobienia znacznej ilości zdjęć, miał jednak miejsce pewien incydent. Otóż dziwnym trafem pozmieniały mi się ustawienia w aparacie (SAME!) i przez trzy dni (to znaczy dopóki się nie zorientowałam) robił romantyczno-mdłe i zamglone zdjęcia. Niektórzy lubią taką estetykę, inni mniej, przez kilka postów trzeba się niestety z nią pogodzić.

English:
I never ever thought I will own a jeans vest but here we go. I know I look like a lorry driver but nevertheless it was a must-have after I have seen the cover above. I hate Taylor Momsen just as much as the next person (mainly for the look that makes her look more trashy than Courtney Love and that’s even before her eighteenth birthday)but you have to admit she knows how to dress.
Lately my boyfriend took a decent amount of pictures to last for a couple of posts but he took them with very indecent camera settings. Therefore you will have to get accustomed to that weird dreamy and blurry look. And come on, I know some of you just love it 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top