vest, lace dress – Primark;

Jeansowa kamizelka rok temu wydawałaby mi się ostatnią rzeczą, która mogłaby kiedykolwiek znaleźć się na mojej liście 'CHCĘ,a jak nie będę mieć to umrę’. Jednak, niezbadane są wyroki Boskie. Zobaczyłam Taylor Momsen na okładce poniżej i cały plan kupowania rzeczy w dobrym guście wziął w łeb. Tak gwoli ścisłości, nie znoszę Taylor jako takiej (przed 18-stką wygląda już na bardziej zużytą od Courtney Love),ale trzeba bestii przyznać, że potrafi się ubrać.

Podczas długiego weekendu majowego udało mi się zmusić ukochanego do zrobienia znacznej ilości zdjęć, miał jednak miejsce pewien incydent. Otóż dziwnym trafem pozmieniały mi się ustawienia w aparacie (SAME!) i przez trzy dni (to znaczy dopóki się nie zorientowałam) robił romantyczno-mdłe i zamglone zdjęcia. Niektórzy lubią taką estetykę, inni mniej, przez kilka postów trzeba się niestety z nią pogodzić.

English:
I never ever thought I will own a jeans vest but here we go. I know I look like a lorry driver but nevertheless it was a must-have after I have seen the cover above. I hate Taylor Momsen just as much as the next person (mainly for the look that makes her look more trashy than Courtney Love and that’s even before her eighteenth birthday)but you have to admit she knows how to dress.
Lately my boyfriend took a decent amount of pictures to last for a couple of posts but he took them with very indecent camera settings. Therefore you will have to get accustomed to that weird dreamy and blurry look. And come on, I know some of you just love it 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

21 thoughts on “kierowca TIRa nago!”

 1. A gdzie ten nagi kierowca? Już nastawiłam się na jakiegoś iście pudelkowego niusa, a tu Ty i to tak dobrze odziana. Kamizelka do koronki mnie również olśniewa. Niektóre wyroki mają zaiste boski efekt!

 2. no, halo? co z kierowcą? ja tu czekam na nie wiadomo co i lipa! cos podejrzewam, że chcesz sobie podbić statystyki googlowymi wejściami napalonych małolatek (chyba prędzej gorących czterdziestek jednak….) ?

 3. Okladka ponizej znajduje sie nawet w mojej lazience, jako lektura kibelkowa. Tak beznadziejnej lektury kibelkowej w zyciu nie mialam…

 4. >jak gdyby nigdy nic: Nie ma za darmo,za takie zdjęcia się płaci, czy to małolatka czy rycząca czterdziestka.

  >Zyzanna: Nie sądziłam,że istnieją osoby, które marudzą bardziej ode mnie. Czy będzie kiedyś dzień, gdy Zyzz nie zamarudzi ani razu?

 5. Ja akurat mam inne zdanie- o samej Taylor (możliwe, że po prostu z sentymentu; jej zdjęcie było pierwszą modową inspiracją zapisana dla mnie na dysku) i o jej kamizelce (podoba mi się, ale nie na tyle, bym jej zapragnęła. Twoje zdjęcie zaczyna już budzić we mnie takowa potrzebę).

 6. jako prawowita przedstawicielka ryczących czterdziestek/cokolwiek to znaczy/ tez liczyłam na golasa :))mało tego ,już sobie wyobrażałam ,że jest 20 lat młodszy :))

  zastanawiałam się jak ateiści powinni nazywać wyroki boskie….jak chyba określę to- kobieta zmienną powinna być 🙂

 7. teraz pluję sobie w brodę, że nie połasiłam się na taką kamizelke, bo świetnie wyglądasz, a połączenie z koronką jest fantastyczne.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top