pictures by Stu Hyland

Pierwsze zdjęcia z spotkania branżowego modeli, fotografów i innych fifraków organizowanego przez mego znajomego Stuarta Dreghorna. Nie jestem modelką, nie jestem fotografem (nowy aparat racz mi dać,Panie) ale mogę z powodzeniem być fifrakiem. Dodam jedynie, że nie miałam udziału w wyglądzie tych zdjęć poza wygięciem mego młodego ciała w taki a nie inny sposób. No i założenia szałowego szarego worowatego swetra i reszty rzeczy wudocznych na zdjęciu.
Rzut pierwszy, będzie więcej. Mam nadzieję, że wkrótce.

English: A first set of pictures from my friend Stuart Dreghorn’s networking event for models, photographers and other weirdos. I am neither a model nor a photographer (until our good Lord will bless me with a new camera) but I am definitely a weirdo so here I am. Just to let you know any input I had in the look of the pictures from that day is wearing what I was wearing and bending my young body the way I was bending it.
This is a first set, the rest to follow (sometime) soon. Hopefully.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

18 thoughts on “The Good, the Bad and the Ugly”

 1. Taką chcę mieć fryzurę, dokładnie taką, dlaczego mi się taka nie robi, dlaczego, DLACZEGO. Ani teraz, ani nigdy. Franca.

 2. Czadzik. Nie zrozum mnie zle, ale wygladasz jak wampir z tuajlajta 😉 W sensie ze mrocznie i modnie. No i miny zrobilas na patisona, to masz.


 3. >Baśka: Dużo zdjęć jest wyfiokowanych, średnio mam ochotę je zamieszczać 🙁

  >Ferret: Opcja jest jedna i jedyna – PROSTOWNICA!

  >Zyzanna: Wiesz to już,ale powtórzę – Twój stary wampir z tłajlajta.

 4. świetny sweter i wisiorki!
  nie wiem dlaczego, ale dopiero dziś pierwszy raz weszłam na Twojego bloga, bo zawsze wydawało mi się, że masz tylko konto na blogspocie, a bloga nie. No cóż.. 😉

 5. Moja młodsza siostra dałaby się pokroić za Twój kolor włosów;D
  Fajna grzywka! Ja miałam zapuszczać swoją ale zaczął mi się robić przyliz jak u Hitlera i znów ją obciełam;p
  Co do ciuchów, taki ostry look nie jest dla mnie ale ogólnie wyszło fajnie;)
  POZDRAWIAM
  a.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top