pictures by Stu Hyland

Pierwsze zdjęcia z spotkania branżowego modeli, fotografów i innych fifraków organizowanego przez mego znajomego Stuarta Dreghorna. Nie jestem modelką, nie jestem fotografem (nowy aparat racz mi dać,Panie) ale mogę z powodzeniem być fifrakiem. Dodam jedynie, że nie miałam udziału w wyglądzie tych zdjęć poza wygięciem mego młodego ciała w taki a nie inny sposób. No i założenia szałowego szarego worowatego swetra i reszty rzeczy wudocznych na zdjęciu.
Rzut pierwszy, będzie więcej. Mam nadzieję, że wkrótce.

English: A first set of pictures from my friend Stuart Dreghorn’s networking event for models, photographers and other weirdos. I am neither a model nor a photographer (until our good Lord will bless me with a new camera) but I am definitely a weirdo so here I am. Just to let you know any input I had in the look of the pictures from that day is wearing what I was wearing and bending my young body the way I was bending it.
This is a first set, the rest to follow (sometime) soon. Hopefully.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top