dress, socks – Primark; cardigan – vintage; shoes – New Look;

Pierwsze zdjęcia od przyjazdu do Polski, chociaż jestem już tydzień. Gdańsk jest zawsze na przekór reszcie kraju, nad którą podobno padało, lało i było ciemno. Po zapaleniu spojówek i ciężkim katarze z radością pobiegłam do parku ubrana jak…no, jak mundzioł. Po powrocie do domu sandały zmieniłam na buciory, rozpuściłam włosy i założyłam wełnianą czapę w celu z psem spaceru i wyglądałam o wiele bardziej stylowo. Osiedle to jednak nie Park Oliwski a godzina osiemnasta to nie wczesne popołudnie, pozostają mi więc jedynie zdjęcia mundziolskie.
Proszę wybaczyć, bo przecież się kajam.
Ot, fashion victim.

Na pocieszenie jednak zdjęcie gołębia w modnej wśród szafiarek z całego świata pozie 'w biegu’. Ma skubany talent do modellingu.

English: My first pictures since I came to Poland and caught a cold and developed a conjunctivitis (at pretty much same time). Because it was really warm today in the lovely city of Gdansk (unlike the rest of the country) I dressed up stupidly and ran to the park. Later on I changed the sandals to boots and loosen up my hair, looking hundred times better in result, but it was far too late to take any decent pictures. You have to accept the silly ones in which I look like a true fashion victim. At least I say I’m sorry.

I hope you will enjoy the pigeon though, it really seems to have some talent for modelling.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top