mom1u
Picture of Riennahera

Riennahera

I sense a plot to destroy the Jedidress, shirt – Primark; biker jacket – New Look; hat – H&M;

Muszę przyznać, że podziwiam szafiarki na co dzień żyjące w Polsce.
Powód nr 1: Natychmiastowe wrażenie bycia celebrytą przy wyjściu z domu. To co mam na sobie naprawdę ciężko uznać za specjalną oryginalność czy ekstrawagancję. Naprawdę.
Powód nr 2: Asortyment sklepowy. W skrócie nie stać mnie na nic,co mi się podoba, tego na co mnie stać nigdy bym nie założyła.
Szacun, dziewczyny.

W temacie ubrań, trzy zdjęcia nudne, których bohaterem po raz kolejny jest moja kaprawa morda i TA ŚCIANA. Obiecuję, że od następnego (dwusetnego!!!) postu będzie tu ładniej i wyraźniej :>
Idę oglądać Zemstę Sithów. Wyjątkowo utożsamiam się z Grievousem, chyba zaczyna mi się zapalenie oskrzeli i duszę się zupełnie jak on.

English: This post is for me to whine about how hard it is to find any wearable clothing in Poland and not to be ruined by the cost of it. Whining, whining, whining 🙂 I hope you can bear the three boring pictures of my hideous face and I also hope you like THIS WALL. I am now off to watch Revenge Of The Sith. I can very much relate to Grievous these days as I am probably developing bronchitis. His cough and my cough are identical.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top