shorts, shirt – H&M; boots – New Look;

pictures by Innes Morrison,
more to be found on his blog or flickr

Wiem, że są osoby, którym szafiarski minimalizm nie leży, ale osoby te mogą się wypchać. Jest gorąco, a tak jest mi mniej gorąco no i nie oszukujmy się, faceci na te spodenki lecą.
Tym razem przeszłam samą siebie, nie umyłam włosów od dwóch dni. Biję się w młodą i jędrną pierś, że miałam zamiar, ale słynny warkocz à la Alexander Wang na umytych mych włosach nie wychodzi. Także Batiste w ruch (właściwie polecany do uzyskania właściwej tekstury dla tej fryzury w magazynie Company) i jedziemy. Batiste to w sumie jeden z najlepszych produktów świata według mnie, jest tak absolutnie rewelacyjny, że reklamuję go za darmo. O!
Jeśli jakiś anonim czy inny życzliwy chce mnie powiadomić,że mam odrosty, to nie trzeba. Wiem, mam w domu lustro.

English: I know some people cannot accept that the personal style bloggers can be minimalist at anytime but they can bugger off. It is really hot outside and I guess the shorts are hot as well(at least in the streets seemed to approve).
I have not washed my hair for two days which I find very strange experience. I did want to wash them but then I would not be able to create this hairstyle, the famous side braid à la Alexander Wang. It only works when your hair is kind of unfresh.The best way to make unfresh hair look not too bad is Batiste which I love so much I am advertising it absolutely free. Oh yes.
Also, in case you wonder, I am well aware I need my roots done.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top