top – graffic; scarf – found in the forest in Łeba 14 years ago; boots – Deichmann;

Otrzymawszy Upper Second Class ocenę ze studiów mogę się już tytułować wykształciuchem. Od września będę się kształcić na mediewalistkę, uczyć łaciny i baraszkować na ocenę wśród starych manuskryptów. Żyć nie umierać.
Jako prawdziwa domatorka zaliczyłam w tym tygodniu już trzecią imprezę. Niniejszym idę na wybory w piżamie – obiecuję, relacja ze zdjęciami wkrótce, powyższe zdjęcie nie zawiera w sobie piżamy.
Tanu tanu.

English: I got an Upper Second Class degree so indeed I am a really smart cookie – yum. I am starting Medieval and Renaissance Studies this coming September and it will be swell, Latin, paleography and so on, I know what you’re thinking – so sexy.
As I am very much a stay at home person I attended three parties this week. Now I am on my way to vote for president – in my pajamas. I promise to show you wide documentation of the event, as you can see the outfit above is not the pajamas in question.
Yay.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top