jumper, top and shorts – Primark;

Jestem wyuzdanym brudasem, nie myję włosów po basenie i chodzę po mieście w piżamie.
Mam manię szortów, ubzdurałam sobie,że wyglądam w nich seksownie. Mam też manię tej fryzury (która na umytych włosach wygląda znacznie lepiej), bo ubzdurałam sobie to samo, co z szortami, a na dodatek wydaje mi się indie. O manii pasa do pończoch nie wspomnę.

English:I am a flamboyant scumbag, I don’t wash my hair after swimming and I wear pajamas while shopping. I became obsessed with shorts (for some reason I think I look sexy wearing them), this hairstyle (for some reason I think I look sexy and indie,but you should really see it when my hair is washed) and suspenders.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top