stupid clothes and shoes from Primark and second hand

Jak by to powiedzieć,żeby nie skłamać. Czuję się do dupy. Nie jestem wielką artystką ani papieżem, ani nawet trendsetterką. Jestem za to tupiącą czochratą parówką.
Zaczynam powątpiewać w sens tego bloga (żadnych orgazmów modowych tu nie ma, innych szałów też brak), ale muszę wytrzymać jeszcze kilka tygodni bo nie zapłacą za reklamę.
W skrócie: mogłam być kałem albo kosmosem,tralala.

Jeśli chcesz zrobić dobry uczynek,Czytelniku,podeślij mi zdjęcie z propozycją fryzury dla mnie. Warunek – musi być TAKIEJ SAMEJ DŁUGOŚCI jak obecna.
Tralala.

P.S.
Z boku strony link do fejsbóka i formspringa, jak mnie lubisz to pewnie i tak znasz, jak nie lubisz to i tak masz w pupie.

English: I don’t feel too cool. I am not a great artist and not a pope either, I am not even a trendsetter. I feel like a fluffy sausage (I guess). I don’t see how this blog is worth keeping other that I have to stick around for a couple of weeks to get money for the ad.
If you want to be nice you can send me a picture of a hairstyle hat would be good for me. I only want to see it though if it is the same length as I have now. You see? I am a bitch even when I’m asking for help. Damn it.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top