shorts, vest, hoodie – Primark; T-shirt – H&M;

Za mniej więcej godzinę jadę do Edynburga odebrać mamę z lotniska, nie mam więc czasu na porządną sesję. Zatem zdjęcia spod prysznica. A tak.

I tylko problem,które buty wybrać?

P.S. Fryzjer umówiony na za tydzień. Wskazówki wciąż chętnie przyjmę 🙂

English: I am going to Edinburgh in about an hour so no time for a decent shoot. So it’s just me in the shower, oh yeah.

Which shoes should I wear today?

P.S. I have an appointment with hairstylist in a week. Still waiting for your suggestions 🙂

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top