Poważny kryzys. Mam mnóstwo ciuchów i nic mi się nie podoba. W sumie nic na tym blogu mi się nie podoba. Nie mam ochoty robić zdjęć. Wrócę jak mi się zachce. Chciałabym,żeby było to jak najszybciej.

English: I am in crisis. With lots of clothes and none that I like, with no outfits posted on this blog that I would actually like, with no will to take pictures. I will be back when I feel like it. I really hope it’s very soon.


UPDATE 04/07:
Ok, wzięłam się w garść,zrobiłam jakieś w miarę zadowalające zdjęcia,powrót może jutro. Jakieś remedium na powracające od dwóch miesięcy stany depresyjne? Tylko nie jakieś gorące kąpiele i herbaty, to jest lajcik dla moich demonów 😉

Will be back,maybe tomorrow. I am still feeling upset most of the time, you are welcome to give me hints on how to overcome it. I mean, serious hints, not things like 'try to look at the bright side’.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top