body con dress, shoes – Primark; skirt – River Island;

Wychodząc z domu Myszaka miałam na sobie wielki pasiasty T-shirt. Ale potem zdałam sobie sprawę, że to szkockie święto narodowe – czyli naprawdę upalny dzień. Tak upalny, że w koszulczynie było mi za gorąco, więc postanowiłam wozić się po lesie eksponując to i owo i interpretując trend bieliźniany dosłownie. Tak, kawałki ciała i materiału zwijają się i wałkują. Bo bieliznę nosi się pod spodem.
Co jest gorsze od idioty w lesie? Idiotka w lesie. A od idiotki w lesie? Golas w lesie 😉

PS Tak, mam odrosty. Tak, mam umówioną wizytę u fryzjera.
PSS Tak, spódnica jest za duża. To była ostatnia sztuka, i kupiłam ją w sumie tylko po to, żeby zimą nosić ją TAK.

English: When I was leaving my friend’s Edinburgh house I was in fact wearing a T-shirt. And then I realised it was a very special day in Scotland for it was absolutely boiling. To the extend that I, who always shivers even in room temperature, was too hot. So I decided to treat an underwear as an outerwear trend literally. Yes, there’s a great deal of bodily imperfections here, because this is exactly what should not be seen. As one should not parade in the forest wearing a body con dress as a top.
But what the heck.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top