Od tygodnia testowałam linię Pantene Pro-V Nature Fusion. Muszę przyznać, że widzę różnicę między tym szamponem a innymi, których używałam. Włosy są miękkie i intensywnie lśniące, co jest pewnym osiągnięciem przy moim częstym farbowaniu i codziennym myciu plus suszeniu. I co jest chyba najlepsze, pachną bardzo świeżo przez cały dzień.
Radziłabym jedynie zdecydować się albo na odżywkę, albo na maskę. Mam wrażenie, że efekty dają dość podobne, a moje włosy nie są zadowolne z nałożenia obu przy jednym myciu. Zestaw szampon + odżywka/maska + serum bardzo polecam, włosy również polecają.


Zainspirowana połączeniem natury i nauki wyglądam tak:

pictures by Innes Morrison

Wolne i szczęśliwe ptaszki fruwaczki są tu elementem naturalnym, mury za mną są elementem naukowym. Niby dlaczego? Są to mury mojej uczelni, która istnieje od ponad 550 lat, w której de facto rozpoczęła się rewolucja przemysłowa i z którą związanych jest sześciu noblistów. Nic bardziej naukowego nie przychodziło mi do głowy.

A teraz…Nadeszła wiekopomna chwila! Pierwszy konkurs w historii niniejszego bloga.
Zasady proste: od dzisiaj do 27 sierpnia przysyłacie do mnie na adres riennahera@gmail.com zdjęcia Waszych stylizacji zainspirowanych linią Pantene Nature Fusion. Wyniki ogłoszone zostaną dnia następnego. Aby udowodnić, że kobieta może być zarówno piękna jak i zabawna, Wasze stylizacje będą zawierać w sobie element komizmu. Do wygrania znaczny zapas prezentowanego powyżej zestawu (w sensie, że Pantene, nie sukienki i butów ;). Niech wygra najlepszy/najładniejszy/najśmieszniejszy! Powodzenia.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top