dress, socks – Primark; shoes – Shuh; scarf, bag, hat – vintage;

Kolejne zdjęcia za naleśniki.
Jestem całkowitą ofiarą mody. Przemawia do mnie prawie wszystko, co dzieje się na wybiegach i w lookbookach na sezon jesienno/zimowy.
PS Rany Boskie! Nie mam dzisiaj cieni pod oczami! Nie mam też czarnej kreski. APOKALIPSA.


English:
Pictures for pancakes again.
This season call me a fashion victim. I love almost everything we can see this A/W season on runways and in lookbooks.
PS Dear God! I don’t have the heroin chic shades under my eyes today! I don’t wear black eyeliner either. THE END IS NEAR.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top