playsuit – Topshop; cardigan, socks – Primark; shoes – Shuh; hat – vintage, Innes’s;

Po zajęciach domowych, smażeniu naleśników i spacerze do lasu w cyklu 'Nic Szczególnego’ nadszedł czas na zakupy.
Usprawiedliwienie,że przy codziennych, mało spektakularnych czynnościach w jeansach i T-shircie jest najwygodniej to bzdura. Jeśli już to zmywanie łazienki najwygodniejsze jest nago. Touché.

Nie chodzi mi oczywiście o jeansy i T-shirt jako takie, Jane Birkin na przykład potrafiła wyglądać w nich zjawiskowo, ale o jeansy i T-shirt jako stan umysłu. Im wypowiadam wojnę. Co i Wam polecam.

PS1 Dwa prawie takie same zdjęcia, bo prawie tak samo mi się podobają. I tak nieźle, mogłam przecież zamieścić siedemdziesiąt.
PS2 Zeberka jest lepsza niż jakakolwiek organizacja charytatywna. Zupełnie za darmo zapewnia terapię dziesiątkom sfrustrowanych osób i jednocześnie wzmacnia moją siłę psychiczną. Buziaczki.
PS3 Konkurs wciąż trwa, macie czas do piątku.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top