jumper,scarf – sh; skirt – River Island; shoes, belt – Primark; hat – vintage, Innes’s;

Photos by the one and only INNES MORRISON

Z przyczyn niewiadomych kapelusz wywołuje emocje i pewną (czasem niezdrową) ekscytację. Ja jednak idę za przykładem pani Joli i żaden playboy z konsumpcyjnym stosunkiem do życia nie zmusi mnie do zdjęcia kapelusza.
Będę w nim chodzić non stop,aż znudzi mi się ta kolekcja. Choćbym miała wracać na piechotę i spóźnić się do biura. O.

English: For reasons unknown to me a simple hat can be an object causing great (and sometimes sick) excitation in some people. Tough then. I adore it far too great to be bothered. I will wear it daily until I get bored with this collection.
If you don’t understand Polish it’s a great shame as below you can watch a brilliant clip from an old surreal (or just plain weird) Polish comedy. The guy tries to convince this lovely lady to take of her hat. He fails miserably. The film is bloody amazing.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

36 thoughts on “zdejm kapelusz”

 1. szalenie podoba mi się ten zestaw, jest taki jesienny a ja się już cieszę na tę jesień 🙂 a Hydrozagadka jest najlepsza. Jestem bezwzględnie inteligentny.

 2. Ah yes yes! The Kenzo collection; it’s one of my favorite this fall, and you put up a great outfit! Can’t wait for heat to drop down and feel the chilly wind of autumn 😀
  I love Polish, too bad I can’t understand it, since my visit to Krakow I have fallen in love with the language, and the city.
  Kisses from Romania!

 3. łączysz w sobie wszystkie te cechy, dzięki którym można Cię nie lubić: masz ciekawą urodę, jesteś inteligentna i pewna siebie, dlatego nie dziwie się skąd tyle dość żenujących komentarzy np. na Zeberce.
  Jak kiedys bedziesz miala funclub to chetnie wzmocnie jego szeregi.

 4. A kto śmiał Ci powiedzieć, żebyś zdjęła kapelusz?! Na pohybel mu i jego trybowi rozkazującemu!

  Film mnie rozwalił. Pewnie znowu się załamiesz, ale nie oglądałam Hydrozagadki. Braki w edukacji, no. Ale teraz to na bank nadrobię.

  A tak w ogóle to wyglądasz super, tylko zamiast tych butów widziałabym jakieś ciemniejsze kozaki. Ale to pewnie dlatego, że botki bez palców są niezgodne z moimi przekonaniami.

 5. Nie zdejmuj, nie zdejmuj!Wyglądasz mega.
  „Hydrozagadka” to genialny film. Dla mnie bije „Rejs” i kilka innych polskich filmowych legend na głowę, a nawet na kapelusz.

 6. wow. zestaw mnie wmurował, zwłaszcza dlatego że mam totalną słabość do dziewczyn w kapeluszach, jakkolwiek to zabrzmiało 🙂

  ps. pierwsze i przedostatnie zdjęcie rządzi!

 7. Inspiracja Anją z Vogue wyszła Ci niesamowicie, wyglądasz naprawdę świetnie! a w kapeluszu Ci do twarzy i nie ważne,że komuś może się to nie podobać 😉

 8. Nie zdejmuj! Mniej więcej zawsze podobało mi się co masz na sobie, ale kilka ostatnich postów wywołuje we mnie reakcję pt.: „też tak chcę!” :)To chyba dlatego, że mnie również ta kolekcja Kenzo niezmiernie przypadła do gustu 🙂


 9. >martiarti: Chyba :>

  >oliwka: Napisane przez Ciebie sporo to dla mnie znaczy :*

  >Panna Lemoniada: Nie,nie! Wyglądam jak facet!

  >Ryfka: Kozaki będą jesienią. Teraz pogoda w Glasgow jest hybrydą paskudną i jest na przemian mocno zimno i gorąco. Buty bez palców trochę ratuję, jak jest się w swetrze, a słońce postanawia przygrzać przez 20 minut.
  A Hydrozagadka – marsz oglądać! 🙂

  >pseudoiteligntny anonim: Znasz takie słowo 'cytat’? Znasz taką ideę jak zapoznanie się z całością posta i załączonym filmem?

 10. Przez jakiś czas mnie nie było i chciałam wyrazić zbiorcze uwielbienie dla wszystkich twoich zestawów z kapeluszem.
  Nie zdejm go!

 11. wybacz, że najpierw się histerycznie zaśmieję, ale HAHAHA „zdejmij nie zdejm” – no boskie, anonim <3. Dobra, teraz do rzeczy. Wyglądasz bardzo korzystnie i widzę, że skorzystałaś z pomysłu, o którym już kiedyś pisałaś czyli szalik paskiem przepasany, spoko!
  kocham hydrozagadkę, a iga cembrzyńska w czołówce jest najlepsza na świecie. P.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top