Szampony idą do (kolejność przypadkowa):

1.Niezaprzeczalnie zabawnego kapelusznika szalejącego na łonie natury

2.Przezabawnej i nieco wykręconej (dosłownie i w przenośni)krówki,która przewrotnie sfotografowała się z właścicielką. Mam nadzieję, że Pantene na dobry wpływ na krowią sierść.

3.Dosłownej inspiracji linią szamponów

Gratuluję.
Zwyciężczynie proszę o przesłanie mi swoich danych na email riennahera@gmail.com.

A teraz na plażę, przez dwa dni będę się tarzać na piasku w Bournemouth,rozbijać się po hotelu i strzelać słitaśne focie na blożka.

PS Kryterium wyboru był element komiczny, dlatego nie mogłam nagrodzić zdjęć bardzo ładnych i romantycznych stylizacji, których było też sporo.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top