hat – Topshop; fur collar, top – H&M; skirt – Primark; wedges – New Look;

Czasem przejawiam syndrom Andy’ego z 'Little Britain’ najpierw bardzo czegoś chcąc a potem stwierdzając, że mi się nie podoba. Tak było z powyższym połączeniem. Rano do pracy poszłam w tych buciorach, wyglądałam całkiem przyzwoicie, może nawet fajnie, ale cały dzień marzyłam, żeby założyć czarne platformy. Zatem wróciłam, założyłam, zrobiłam zdjęcie i…’I don’t like it.’
Z dedykacją dla wszystkich nielubiących Kenzo marud 🙂

English: Sometimes I am very much like ’Little Britain’s’ Andy as I want something very much and when I get it I discover I don’t really like it. That was the case with this outfit. I went to work in the morning wearing these boots and I dare to say I looked quite alright. But all day I just wanted to go back home and wear the wedges. So I did but when I looked at the pictures taken I knew I don’t like it.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top