graw7
Picture of Riennahera

Riennahera

the smell of your blood breathing
fur collar, leggings – H&M; jumper, belt, scarf – secondhand; boots – Deichmann;
pictures by Ell

Tak,mam minę zbitego psa, bo jestem zbita. Zbicie to napawa mnie tak bólem jak i szczęściem, ponieważ jest efektem mego powrotu do aikido. Co prawda nowy sensei w porównaniu z moim pierwszym senseiem jest jak puchata poduszka w porównaniu z gwoździem (a ja lubię tough love jeśli chodzi o mych nauczycieli), ale myślę że i tak będzie cudnie.
Poza tym jestem przeziębiona. Przeziębiona i boląca.

Wielki powrót pszczółkowego swetra, wejście koczka no i oczywiście pasek-szalik-futrzak à la lookbook H&M. Mi się podoba, dla mnie jeden z ulubionych jesiennych zestawów, ja tak będę chodzić.
I tyle.

A dla spragnionych uśmiechu…:)

English: Yes, I do look very unhappy as I am in pain after being beaten up. I was beaten up and will be very regularly as I made my great return to aikido. Though my new sensei is very lovable and fluffy in comparison with the old one (and God knows I like tough love as far as teaching’s concerned)I nevertheless believe it’s gonna be swell.
I also caught a cold. So here I am, in pain and with a cold.

As for the outfit, it’s also a great return of my bumblebee jumper, amazing entrance of the updo and of course the belt-scarf-fur combo from the H&M lookbook. I like it, it’s one of my favourite autumn combos and I will wear it with pride.
And that’s about it.

And if you long for my smile…:)

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top