knitted vest – secondhand; hat – Topshop; fur collar, skirt – H&M;
long sleeve T-shirt, socks – Primark; boots – Deichmann;

pictures by Innes Morrison

Kiedy w kwietniu kupowałam kamizelkę w jelenie za 10 złotych na wagę pomyślałam, że muszę ją mieć tylko dlatego że jest głupkowata, a ja lubię przedmioty niedorzeczne. Próbowałam ją wtedy zestawić z białą letnią sukienką ale wyglądała jeszcze bardziej głupio niż na wieszaku więc oddelegowana została do szafy na długie miesiące. A potem nagle zobaczyłam jesienno-zimową kolekcję D&G i oczom uwierzyć nie mogłam. Widocznie nie tylko ja lubię niedorzeczności 😉

English: When I was buying this knitted vest in April for about £2 in secondhand shop, I only wanted to have it because it seemed ridiculous and I seriously admire ridiculous objects. Back then I tried to wear it with a floaty summer dress but since it was a grand failure of an outfit the vest ended up in my wardrobe for months. And then I suddenly saw the autumn/winter ready to wear collection by D&G and I couldn’t believe my eyes. Evidently I am not the only one who admires the ridiculous 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

31 thoughts on “La Dolce(&Gabbana) Vita”

 1. Ahaha, I see this print everywhere! I dunno if stores like Zara, Pull and Bear copied D&G’s collection, but this print is popular! I bought a sweater, can’t wait to wear it. I was hesitating, whether or not to buy it.

 2. >Fermina: No ja nie wiem,nad tą aranżacją musiałam dłuugo myśleć, te jelenie są mało zestawialne z czymkolwiek 🙂
  >Baśka: Ja też nie,dopóki Dolce and Gabbana nie pokazali mi 😉
  >Anaivilo: Oh they did copy D&G alright, the fast fashion, high street brands always do.

 3. Przedmioty niedorzeczne są fajne:)) Piszę to siedząc w niedorzecznym, pedalskim sweterku Dolce & Gabbana z lumpa, kupionego nie dlatego, że jest D&G z hologramem, a dlatego, że jest niedorzeczny.

  A powiedz co zrobiłaś z tym herbem z jeleniem? Czy wisi na jakimś honorowym miejscu??

 4. >adchen: To niestety jest złota antylopa. Też myślałam początkowo, że jeleń, ale po długiej dyskusji przegrałam. Na razie opiera się o książki na półce a Ikei, bo nie potrafię wymyślić miejsca wystarczająco godnego na jej cudny łeb. Nie wiem, czy lepiej nad łóżkiem czy w toalecie.
  >Talia: A wtedy zastanawiałam się,czy nie szkoda pieniędzy 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top