cardigan – vintage;

Zdjęcia starawe. Z zestawu nie jestem zadowolona, czuję się w nim jakoś nieswojo, ale nie o tym chciała.
Dzisiaj pytanie do publiczności. Jak nosić ten sweter? Jest ciepły prawie jak płaszcz i jest zdecydowanie jedną z moich ulubionych rzeczy do ubrania. Szukam jednak nowych pomysłów na niego.
Jakieś sugestie?

These are some old pictures. I am not happy with this outfit since it doesn’t feel me but this is not what I wanted to write about.
I want to ask you, my dear readers, how to wear this cardigan? It is definitely one of my very favourite items of clothing, it’s almost as warm as a coat. I am just looking for some new ideas for outfits.
Any suggestions?

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top