fur collar – H&M; vest, socks – Primark; dress – Internationale;

Pictures by Stuart Dreghorn
Edit by me


Biała zwiewna sukienka wydaje się być archetypowym strojem serialowej bohaterki. Jako, że jako koszulę nocną nosi ją jedyna w swoim rodzaju i pożądana przez wszystkie wampiry w okolicy Sookie Stackhouse,a w wersji dziennej widzieliśmy ją na jakże świetnej i cudownej i wymarzonej przez Teda Robin Scherbatsky, konkluzja nasuwa się sama. Jest to idealny strój dla wspaniałej bohaterki życia codziennego, seksownej i magicznej Riennahery. A tak.

Mam tylko nadzieję,że nie będzie przyciągać mężczyzn pokroju Billa (bo przecież to Eric jest naszym ukochanym wampirem) czy Teda (bo ogólnie jest niezbyt fajny).

Mina jest cierpiętnicza ponieważ tego dnia byłam dość mocno przeziębiona i nie mogłam prawie oddychać. Musicie mi wybaczyć.

English: A white floaty dress seems to be archetypical outfit of a TV series female characters these days (OK, I know HIMYM is a sitcom ;). We’ve seen it in a form of nightgown on the one and only Sookie Stackhouse, the ultimate of every vampire in the area. In a daylight it was worn by the one and only Robin Scherbatsy, the girl of Ted Mosby’s dreams. So the obvious conclusion is that myself, the one and only sexy and powerful and magical heroine of everyday life should have such a dress. So it goes.
I only hope not to attract guys such as Bill (’cause we all love Eric) or Mosby (eew!).
I am truly sorry for my sad face but I had very bad cold and I could barely breathe. You have to excuse me.
True Blood, HBO


How I Met Your Mother, CBS

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

30 thoughts on “sukienka serialowa”

 1. >lavinka: Tyły magazynów na Portman Street w Glasgow 😀 Stuart ma tam swoje studio.
  >milena: Dla mnie Ted jest odpychającą osobowością jak również aseksualnym facetem. Robin też nie lubię. W sumie lubię tylko Barneya i Marshalla i nie wiem, po co jeszcze oglądam ten sitcom odkąd zrobił się zupełnie nieśmieszny.
  >Zyzanna: Ta od pierniczków?
  >panna marta: Pierwsze kilka odcinków też mi się podobał, ale potem zrobił się żałośliwy i jęczący i cały czas to Sooookie i Soooooookie. Jak pojawił się Eric to już nie było wątpliwości, kto rządzi. Bill nie jest żadną konkurencją 🙂

 2. Jak kiedyś nieśmiało wspomniałam na blogu , Sookie jest moją idolką, jeżeli chodzi o odzież 😉 I choć stoję po stronie Billa, to i tak podobasz mi się w tej sukience 😀

 3. można powiedzieć, że 3 zdjęcie podpada pod mój fetysz (;p), bo mianowicie lubię widok dżinsowych kamizelek od tyłu.. ^^
  nawet gdybyś nie wspomniała o filmie to bym tę sukienkę od razu powiązała z Sookie 😀

 4. >Baśka: Ciekawy fetysz, nie powiem 😀
  >Luiza: Buty są z Polski jak najbardziej, ale to skomplikowana historia. Moja mama zna dystrybutora, który sprzedaje je do najróżniejszych sklepów, np. do Galerii Centrum jak jeszcze była w Gdańsku. Buty są w sumie bezfirmowe, jeśli jakaś firma była na pudełku to już dawno zapomniałam jaka. Po znajomości miałam je zawsze za mniej niż połowę ceny sklepowej, to już trzecia para, którą noszę 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top