hat, bag – thrifted; jacket – H&M; boots – New Look;

photos by Ell

Otóż to. Torebka ta była mi przeznaczona. Zawsze dziwiłam się, jakim cudem niektórym szafiarkom udaje się znajdować najmodniejsze w danym sezonie rzeczy w taniej odzieży. Teraz wiem. To naprawdę jest cud. Wchodzisz, patrzysz, leży. Tego nie da się nauczyć, to dar od Wszechświata. A żeby było jeszcze milej taki dar kosztuje całe 3,5 funta.
Poza torebką reszta niespecjalna. Tak, wiem, wyglądałoby lepiej z zakolanówkami/czarnymi rajstopami/koturnami/obcasami. I gdyby mój ukochany mężczyzna zabierał mnie do jakiejś restauracji czy innego miłego miejsca to zapewne tak bym to zestawiła. Ale szliśmy po mleko, jajka i pieczarki. Nie będę nosić obcasów dla pieczarek, niech im wystarczy, że się dla nich maluję.

English: This truly is the bag of destiny. I was always wondering how on Earth some bloggers manage to find the most fashionable items of the season in thrift stores. Now I know. It is a miracle, a gift from the Universe. You go in, you see it, it’s there in front of you. And it also costs £3,5.
The rest of the outfit is so and so. Yes, I know I would look better with black tights/knee high socks/wedges/heels. And if my man would be taking me to a restaurant or to some other cool place I would probably wear them.But we were just going to get milk, eggs and mushrooms. I refuse to wear heels for mushrooms, it’s enough that I have done make up for them.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top