jacket – military surplus; faux fur collar – H&M; dress – Internacionale; bag, belt – thrifted; wedges – New Look;

Photos by Innes Morrison

Zestaw nie był pierwotnie zainspirowany Jedi, wyszło to dopiero na zdjęciach. Nie sądzę,że to przypadek. Świadomość mam mocno skażoną Gwiezdnymi Wojnami, a może po prostu jestem przepełniona mocą 😉
Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi, to chodzi o krótką i jasną warstwę pod spodem i cięższą z dużym kapturem na wierzchu. W porządku, kiziak jest wynikiem własnej inwencji twórczej, ale serio, jak mogłabym założyć parkę bez niego? Albo cokolwiek bez niego?
Ciekawostka – Gwiezdne Wojny to nie tylko jeden z moich ulubionych filmów, ale jest to pierwszy film, który pamiętam z dzieciństwa. Miałam kilka lat i weszłam wujkowi do pokoju, kiedy oglądał filmy na video z kolegami ze studiów. Posiedziałam z nimi chwilę i się znudziłam, ale scena z Chewbaccą i C3PO grającymi w coś na kształt szachów zapadła mi w pamięć na zawsze.

English: I did not think about Jedi knights when I was choosing clothes in the morning, it only appeared to me in the pictures. It might me my subconsciousness that’s infected by Star Wars, or maybe the Force is strong with me 😉
If you know not what I mean, I mean short and bright layer underneath and heavier one with a hood on top. Yes, the fluffy collar is my addition but hey, how could I wear a parka without one? Or how could I wear anything without one these days?
Fun fact – Star Wars is not only one of my favourite films, it’s also the first I remember from my childhood. My uncle was a student then and his mates came around to watch some videos. I was few years old, sat with them for a wee while until I got bored but the scene when Chewbacca and C3PO play a chess-like game stayed in my memory forever.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top