shots from George Michael’s video ’Outside’


Zdaję sobie sprawę, że źródło z którego pochodzą powyższe klatki jest kontrowersyjne. Niemniej jednak sądzę, że lepiej przekazuje przesłanie o miłości bliźniego i oddaje czym powinny być Święta niż setki czerwonych Mikołajów czy iskrzących się choinek.
Wesołych Świąt wszystkim Czytelnikom.

Cieszcie się czasem spokoju,po czasie posuchy mam gotowe trzy porządne nowe posty i nie zamierzam zwalniać z tempem robienia zdjęć. Nie ma zmiłuj.

English: I am aware that the source of the shots above is controversial yet I regard this a better message on love of one’s neighbour and what the Christmas is all about than any red Santa Claus or fancy Christmas Tree.
Merry Christmas to all my Readers.

Also, enjoy the peaceful time, I already have three new posts ready to be published in a couple of days and I will keep them coming. So beware.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top