shots from George Michael’s video ’Outside’


Zdaję sobie sprawę, że źródło z którego pochodzą powyższe klatki jest kontrowersyjne. Niemniej jednak sądzę, że lepiej przekazuje przesłanie o miłości bliźniego i oddaje czym powinny być Święta niż setki czerwonych Mikołajów czy iskrzących się choinek.
Wesołych Świąt wszystkim Czytelnikom.

Cieszcie się czasem spokoju,po czasie posuchy mam gotowe trzy porządne nowe posty i nie zamierzam zwalniać z tempem robienia zdjęć. Nie ma zmiłuj.

English: I am aware that the source of the shots above is controversial yet I regard this a better message on love of one’s neighbour and what the Christmas is all about than any red Santa Claus or fancy Christmas Tree.
Merry Christmas to all my Readers.

Also, enjoy the peaceful time, I already have three new posts ready to be published in a couple of days and I will keep them coming. So beware.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

5 thoughts on “ALL OF US”

  1. I to jest prawdziwe świąteczne przesłanie. Wesołych Świąt i niech moc będzie z Toba w ten jakże pełen pokus pysznościowych czas:) I nie ma zmiłuj czekamy na posty:)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top