dress – Mango; hat – thrifted; heels – River Island;

Photos by me

Całą noc śniła mi się Styledigger (i inne szafiarki w rolach epizodycznych), obudziłam się cała zestresowana, ale rozumiałam znaczenie snu – trzeba koniecznie zrobić zdjęcia na bloga. I nie ma, że boli, że łazienka i wanna czy klozet, że czapka do w zasadzie letniej sukienki. Jak trzeba to trzeba.
A tak zupełnie serio to uważam, że nic nie wygląda z tą sukienką tak dobrze, jak futrzana czapa. Głupio jednak tak chodzić latem w sukience i uszance. Może kiedyś, w lepszym świecie.

English: I had dreams about Styledigger and other bloggers all night, I woke up really nervous and I knew immediately what I had to do – take some photos for the blog. Nevermind the pain, the bathroom and the toilet, the fur hat with the summer dress. When you have to do something you just have to do it.
But seriously, I really like how this dress works with the hat. But it’s way too crazy to dress this way in the summertime. Maybe someday, in the ideal world.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top