dress – Mango; hat – thrifted; heels – River Island;

Photos by me

Całą noc śniła mi się Styledigger (i inne szafiarki w rolach epizodycznych), obudziłam się cała zestresowana, ale rozumiałam znaczenie snu – trzeba koniecznie zrobić zdjęcia na bloga. I nie ma, że boli, że łazienka i wanna czy klozet, że czapka do w zasadzie letniej sukienki. Jak trzeba to trzeba.
A tak zupełnie serio to uważam, że nic nie wygląda z tą sukienką tak dobrze, jak futrzana czapa. Głupio jednak tak chodzić latem w sukience i uszance. Może kiedyś, w lepszym świecie.

English: I had dreams about Styledigger and other bloggers all night, I woke up really nervous and I knew immediately what I had to do – take some photos for the blog. Nevermind the pain, the bathroom and the toilet, the fur hat with the summer dress. When you have to do something you just have to do it.
But seriously, I really like how this dress works with the hat. But it’s way too crazy to dress this way in the summertime. Maybe someday, in the ideal world.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

20 thoughts on “Someday when we are wiser”

  1. Pierwsze i trzecie the best :>
    Ja to je widze w wersji beauty dish prosto na sylwetke, ciemno dookola.. Ale by mrocznie w klimacie sisley’a bylo 😀
    i jeszcze do tego Twoje buty ktore kocham.. mniamm :>

  2. Ty duze ksiazki w toalecie czytasz:P matko przypomnialo mi sie jak z kolezanka robilysmy zdjecia w kiblu a la 'zacpana, spiaca krolewna’ xD ach piekne czasy:D
    A! i pieknie Ci w tej czapie:) wlasnie przez to zima to glupia pora roku – za zimno zeby wyjsc tylko w tej sukience i czapie, ale moze na wiosne;)

  3. Najbardziej mnie chyba intryguje ta cegła na spłuczce, bardzo przydatna rzecz, jak już się przeczyta wszystkie szampony i pasty do zębów. Zdradzisz co to?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top