Od dluzszego czas moje zycie toczy sie wsrod ksiazek o sredniowiecznych manuskryptach w kwiatkowej krainie mojego wyrka. Chyba, ze akurat musze byc na zajeciach. Zdjecie robilam rano przed lacina, przysiegam na Bestiariusz z Aberdeen,ze mam na sobie majtki i ze frywolnego podwiniecia nie widzialam na podgladzie. Mea culpa. Zgorszonych przepraszam i obiecuje sie poprawic. Jutro wracam na lono mody.

English: For quite some time now the only sartorial choices I was making was what kind of pajamas I wear in the joyful land of my flowery bed amongst books on medieval manuscripts. I don’t leave my room unless I need to go to a class and even then I am wearing the same cardigan every day.I am back to life tomorrow. I swear I was wearing pants. I swear next time I will be covered with clothes from head to toes.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top