faux fur coat,cardigan – vintage; hat, dress, umbrella – Primark; snood – knitted by my Mum; boots – Schuh; socks – River Island;

Photos by Dasha Miller

Jestem małym krokusem, który chce skubany zakwitnąć, machać płateczkami i witać wiosenne promienie słońca. Zamiast tego niestety siedzi w futrze i macha parasolką, bo niby wiosna, ale jednak również śnieg. Prawdziwie śpiewał bard Cobain, jakoby natura była dziwką. Dziwką i wszetecznicą, niczym nierządnica babilońska jadącą na smoku. Teraz tak mówię, ale jak tylko zacznie się prawdziwa wiosna to będzie najwspanialsza i najkochańsza i piękna i czysta i w ogóle królewna. Zastanawiam się jedynie ile jeszcze muszę czekać.

English: I am a little flower in bloom who wants to celebrate the warm spring sun in all its glory but instead is forced to cover itself with a fur coat and umbrella. The famous bard Cobain was indeed very right to sing that nature is a whore. A whore of Babylon, I would add. Yet once the Spring is truly on I will of course praise it and be merry. Until then 🙁


NIRVANA: In Bloom

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top