tutka
Riennahera

Riennahera

today is my birthday and someday I’ll be buried six feet underground

Jestem urodzonym 17 marca elfem z klątwą Celtów* na paszczy.
Zdjęcie z pierwszych urodzin na obczyźnie, a także piewszych urodzin bez końcówki 'naście’. Stulecia temu. Od tego czasu nieco się zestarzałam i postanowiłam więcej nie chwalić się wiekiem, który dla nieśmiertelnego elfa nie ma przecież znaczenia.

*poetycka nazwa pewnej przypadłości 😉

English: So I am an elf born on March 17 with the curse of the Celts on my face (google it,it’s just a poetic name for something not that cool ;). Photo was made during my first birthday celebrated in UK and first birthday in my twenties, centuries ago. I am much older now but since I am an immortal elf it doesn’t matter how old exactly.

NO DOUBT: Six Feet Under

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

24 thoughts on “today is my birthday and someday I’ll be buried six feet underground”

 1. Wszystkiego Najleposzego nasz Elfie:D stuknę się z Tobą zielonym piwem:D Wiecznej wiecznosci i szczęśliwości, małego dinozaura w ogródku i by zawsze było co kraść:D życzy Gandalf Rudy zwany też czasami seksownym:*

 2. Historycznie podchodząc :
  Pradziadek i dziadek byli elfopodobni – jasnowłosi, smukli, nieprzewidywalni w czynach, o otwartych sercach, ufni do bólu.
  Prababcia też by się kwalifikowała. Babcia jakby inna bajka – ale to może inna gałąź elfów.
  Matka pochodząc od tychże, to może. Tylko na ojca uważaj. Bo jak znowu poczyta, to jeszcze pomyśli (?) i uwierzy, że jest nadprzyrodzony. A z nim trzeba tak, jak z królową Maab od Merlina.
  Z pozdrowieniami od elfiej matki, która chora jest na Pesel i nadwagę. Bo jesteś moja krew.A babcia zawsze mówiła, że mamy tendencje w kierunku rudych włosów i coś w tym jest.

 3. no to baw się dziś dobrze piękna Riennahero 🙂 i oczywiście wszystkiego najlepszego!!! ps żyję, tylko powróciłam na Ojczyzny łono i maluję, zbijam, wybijam, wypijam…

 4. A ja jeszcze raz napiszę. Wszystkiego długowiecznego, kufli bez dna, stadka kucyków i nieskończonej ilości celów humanistycznego złodziejstwa. Napisał oto Frodo.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top