DSC_0163
Riennahera

Riennahera

there’s no such thing as a house in the country


corset – from Laff; skirt – H&M; cardigan – Primark; flats – Urban Outfitters;

Photos by Olivia Vitazkowa
You might find her HERE and HERE

Nie wiem, jakie trzeba mieć fiubździu w głowie, żeby pozbywać się z szafy takiego gorsetu. Tym lepiej dla mnie czyli hieny,która czyha tylko na okazje i chwilę zapomnienia ze strony innych zwierzątek na ubraniowej sawannie.
Marzy mi się już hienowe tarzanie w takich pastelowych kwiatkach, trawkach i piasku na plaży w jakimś modnym angielskim kurorcie. Modne angielskie kurorty są w sumie beznadziejne, ale bilet do nich jest dla mnie na chwilę obecną tańszy niż nad Bałtyk.
To rzekłszy pocwałowałam w dal, ku wiośnie.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

14 thoughts on “there’s no such thing as a house in the country”

  1. Ja zwykle w second handach albo się zastanawiam jak ktoś mógł się czegoś pozbyć, albo jak ktoś może(ew. ma czelność) coś sprzedawać. Zależy od rzutu 😉
    Gorset piękny, w połączeniu z dzisiejszym słońcem w Warszawie jestem już zupełnie wiosennie nastawiona do życia…do czasu jutrzejszego egzaminu poprawkowego :]

  2. aleś mnie podsumowała z Tym fiu-bździu 😛
    fiu-bździu to może i ja mam, ale wiem też czego nie mam i są to CYCKI! a do takiego gorsetu są jednak niezbędne, więc ciesze się, że nie marnieje on u mnie w szafie, zaś leży na odpowiednich cyckach! Na Tobie wygląda dużo lepiej, niż na mnie – bez dwóch zdań i cieszę się, że to właśnie Ty go masz :))) Niech nosi Ci się dobrze i służy jak największej ilości zestawień! 🙂

  3. Gorset jest genialny i świetnie komponuje się z kolorem włosów (i biustem) 😀
    Ale reszta stylizacji mi tutaj kompletnie nie pasuje, za ciemna i smutna.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top