ren3a
Picture of Riennahera

Riennahera

Lady Chatterley’s Reindeer


beige cardigan – vintage; black cardigan – New Look; reindeer vest – thrifted; trousers – Zara; shoes – Parfois;

Photos by Ell

Ten strój jest bardzo nie w moim stylu, ale czuję się w nim niczym arystokratka przechadzająca się leniwie po włościach, zaglądająca od niechcenia do stajni by popatrzeć na swe Araby, albo zapuszczająca się w poszukiwaniu wrażeń do chatki łowczego. Czyli czuję się całkiem nieźle.
Uwaga, sensacja, mam na sobie długie spodnie. Tłumy szaleją, kobiety mdleją, wszędzie błyski fleszy.

English: This is not my style at all but it makes me feel very noble and aristocratic. Like a lady of leisure who has nothing better to do but to wander about her estates, visiting the stables to glimpse at her Arabian horses or look for excitement at the gamekeeper’s hut. The feeling is not bad at all.
Also, a scandal! I am wearing trousers! The mob is raging, women are fainting and the photographers are blinding me with their flashes.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top