Photos by Piotr Wasilewski

Stare zdjęcia znalezione w odmętach dysku. Zrobione tego samego dnia co te, jakieś 3 kilogramy temu. Modowo bez szału, ale jestem zakochana w ich kolorach.
Od razu uprzedzę pytania i pretensje – nie palę, nie propaguję palenia, uważam, że palacze śmierdzą i są rakowaci. Papieros był jednak tematem pracy zaliczeniowej Piotra,który bezwstydnie mnie wykorzystał. Ale przy takim świetle mogę być wykorzystywana bez przerwy.

English: Some old photos by my friend Piotr for his college assignment. I am not a smoker and I hate smokers but Piotr chose cigerettes as his subject and since the light was so lovely I would agree to pretty much anything. You have already seen this outfit here.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top