Photos by Luke Li

W dzisiejszym poście chciałam zaprezentować moje najnowsze zakupy z Zary. Miałam tylko chwilę więc przebrałam się szybciutko i zrobiłam zdjęcie mojej stylizacji na wiosnę w zgodzie z najnowszymi trendami. Na początku nie mogłam się przekonać do kamizelki, ale neonowe kolory rządzą na wybiegach więc postanowiłam się przełamać. Teraz nie wyobrażam sobie jak mogłabym się bez niej obyć. A piękny i fikuśny kapelusz z pewnością przyda się podczas wiosennych spacerów. Nie mogę się już doczekać!

Proszę głosujcie na mnie w konkursie na Pięknego Robotnika Roku. Musicie polubić na fejsbuku mój fanpage i fanpage Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowo Usługowego „Bogdan” z Zabrza oraz zostawić komentarz opisując w jakim stroju najbardziej lubicie wylewać beton i dlaczego. Oczywiście wasze odpowiedzi muszą być dostosowane do wymogów BHP. Do wygrania trzy pięciokilogramowe worki cementu ufundowane przez PPHU „Bogdan”.
Powodzenia!

English: During our last field trip to the Stirling Castle we were not too discreetly suggested what is our degree good for. Still, being a construction worker for the recreation of interiors of a medieval building is probably more related to my Medieval and Renaissance Studies course than most of the jobs Arts and Humanities graduates end up in 😉 Note how on trend the neon vest is this season.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top