Photos by Luke Li

W dzisiejszym poście chciałam zaprezentować moje najnowsze zakupy z Zary. Miałam tylko chwilę więc przebrałam się szybciutko i zrobiłam zdjęcie mojej stylizacji na wiosnę w zgodzie z najnowszymi trendami. Na początku nie mogłam się przekonać do kamizelki, ale neonowe kolory rządzą na wybiegach więc postanowiłam się przełamać. Teraz nie wyobrażam sobie jak mogłabym się bez niej obyć. A piękny i fikuśny kapelusz z pewnością przyda się podczas wiosennych spacerów. Nie mogę się już doczekać!

Proszę głosujcie na mnie w konkursie na Pięknego Robotnika Roku. Musicie polubić na fejsbuku mój fanpage i fanpage Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowo Usługowego „Bogdan” z Zabrza oraz zostawić komentarz opisując w jakim stroju najbardziej lubicie wylewać beton i dlaczego. Oczywiście wasze odpowiedzi muszą być dostosowane do wymogów BHP. Do wygrania trzy pięciokilogramowe worki cementu ufundowane przez PPHU „Bogdan”.
Powodzenia!

English: During our last field trip to the Stirling Castle we were not too discreetly suggested what is our degree good for. Still, being a construction worker for the recreation of interiors of a medieval building is probably more related to my Medieval and Renaissance Studies course than most of the jobs Arts and Humanities graduates end up in 😉 Note how on trend the neon vest is this season.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top