snood – knitted by my Mum; cape – ASOS; shoes -Barrats; cardigan, skirt – H&M;

Photos by Dasha Miller

Na zdjęciach powyżej widzicie rasistowską świnię turlającą się po trawie w swojej rasistowskiej pelerynie. Jako że świnie jakiś tam rozumek mają, ale nie znowu specjalnie duży, to nie myślę o tym, że jako białemu prosiakowi nie wolno mi nosić modnych ciuszków nawiązujących do kultury rdzennych Amerykanów czy innych ludności tubylczych obu Ameryk.* Wolę się turlać po trawie w pierwszych promieniach wiosennego słońca i cieszyć mój mały świnkowy ryjek. Bo patrzcie, oto na twarzy na dobre zagościł uśmiech! Kocykowa peleryna na dobre rzuciła mi się na mózg, chociaż moim zdaniem jest wyjątkowo ciężkim elementem garderoby do dostosowania do stylu na co dzień. Narzekałeś Czytelniku na wszechobecność Kiziaka, no to się doigrałeś, bo zamierzam nosić Kocyk z podobną częstotliwością. Ha ha ha ha ha ha! – szyderczy śmiech prosiaczka roznosił się echem po lesie.

*Jeśli nie wiecie o co chodzi, polecam wpisać w google 'hipster appopriations’.Jakoś w przyszłym tygodniu dostępny powinien już być mój krótki artykuł na temat. Pochwalę się gdy/jeśli strona w końcu ruszy. A tymczasem wracam do turlania.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top