gru2
Riennahera

Riennahera

I’ve been locked inside your heart shaped box


scarves – thrifted; jumpsuit – River Island; cardigan – Primark; shoes – Topshop;

Photos by Ell

Można jednego dnia udawać pensjonarkę, drugiego driadę, a trzeciego papieża, ale koniec końców nie oszuka się natury. Ja jestem małym czochratym grandżuchem. Nie przeszkadza mi 10 tysięcy gryzących się wzorków. Nie przeszkadza mi, że wyglądam jak w piżamie. Nie przeszkadza mi też, gdy miewam dziurę w rajstopach czy w koszuli. A w klubie studenckim na szafie grającej puszczam zawsze tylko muzykę z lat dziewięćdziesiątych. Jako, że niektóre z moich ukochanych utworów z dzieciństwa są mniej więcej tak stare jak młodzi są niektórzy studenci na kampusie to czuję się jak antyk.

Uwaga,uwaga! Wielka premiera.
Buty dojrzewały 4 miesiące. To ostatni zakup z pamiętnych wyprzedaży. Nie dlatego, żebym nie wiedziała z czym je założyć, o nie. Po prostu głupio było mi paradować w takich po śniegu albo przy temperaturach ledwo powyżej zera.

English: One day you can dress like a school girl, driad, pope or anything you like but it is not changing who you really are. And I am and always will be a grunge kid in pajamas, with hole in my tights or shirt and messy hair. And I quite like it. The only thing that I don’t like is that many people on campus these days are just as old as some of the songs I know from my childhood. When a person born in the early 90s is a fellow student you can’t help feeling old.

Also, a great entrance of the shoes I got on sale in December. They waited four months for me to wear them since they would look really stupid worn when it’s raining or it’s really chilly. But they are just fine for now.

NIRVANA: Heart Shaped Box

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

22 thoughts on “I’ve been locked inside your heart shaped box”

 1. Lubię Twój sweter, kocham twoje drewniaki i chyba też jestem antyk, bo właśnie się nastawiam na bilet na Skorpionsów w Tarnowie… a to nawet nie 90’…

 2. Lubię twoje wszystko. Nawet buty, koszmarnie przypominajace mi o latach 90.:) Ale lata 90. na zawsze będą dla mnie złotym wiekiem i czasami , o których będę opowiadać wnukom tak jak dziś starzy ludzie opowiadają o latach 60 😀

 3. Czekałam na ich premiere bo skrecałam się z zazdrosci już wtedy :> teraz nie mniej, jakkolwiek nie przeszkadza mi to rzec iż wyglądasz świetnie i tylko u Ciebie nie gryzą mi się takie miksy a jeszcze uważam, że są genialne :>

 4. bardzo ciekawe zestawienie materiałów, wzorów, stylów. Buty i chusta kojarzą mi się nieco ze stylem ludowym (buty są cudne!)
  sukienka delikatna, koronkowa, w pudrowym kolorze, bardzo dziewczęca.
  no i kardigan (który osobiście mnie urzekł ;)) świetny nieco punkowy pasiak!

  Pozdrawiam,
  http://rudsini.blogspot.com/

 5. ja tam wcale nie widzę gryzących się wzorków. Bardzo fajnie wygląda, a i same fotki ładne, takie klimatyczne. A i pierwsze zdanie posta – dokładnie!!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top