necklace – Burtons; everything else – Primark;

Photos by Grzegorz Biermański

Postanowiłam spełnić marzenia internautów trafiających na mojego bloga przez zapytania z google. Niestety nie chodzi o 'podpaskę w majtkach’ ani o 'ceny mięsa z owiec’. Rozczaruję także wydającego polecenie 'ubierz seksowny kombinezon na sex party’.
Ale jeśli kogoś interesowali prerafaelici to się nie zawiedzie.
Z okazji Wielkanocy nieco prerafaelickie zdjęcia łączące elementy chrzecijańskie ze stylistyką pogańskich gajów. W końcu świętowanie w tym okresie dalekie jest od bycia tradycją czysto chrzecijańską 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top