bandeau body , shoes – Primark; trousers – Zara;

Photos by Olivia Vitazkowa
You might find her HERE and HERE

Im jest cieplej, tym częściej ubieram się w przypadkowe rzeczy, które znajduję na podłodze.Podłogi w zasadzie nie widać, jak zwykle kiedy zbliża się termin oddania dużej pracy pisemnej. Wszystko rzucam wtedy gdzie popadnie, a pokój wygląda jak nora narkomana. Nie żebym widziała kiedyś norę narkomana, ale wygląd pokoju zgadza się z opisem w 'My,Dzieci z Dworca ZOO’.
Ubrana jestem sensacyjnie, nie dość,że mam na sobie spodnie (jak zwykle przy takiej okazji, tłumy szaleją) to jeszcze panterkę* (tłumy masowo omdlewają). I widział Bóg, że były dobre. Amen.

* panterka + „My, Dzieci z Dworca ZOO” = NAWIĄZANIE

English: It’s getting warmer and I keep composing outfits out of random items on my floor. My room is like a junkie’s place every time a big paper is due. Not that I have ever visited any junkie, but I have read 'Wir Kinder vom Bahnhof Zoo’ and the description fits.
My outfit is scandalous, since I am wearing not only TROUSERS (crowds are raging) but also leopard print (the situation is out of control, crowds are fainting en masse). And God saw it was good. Amen.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top