dress – Zara; shoes – Topshop; headband – Primark;

Photos by Dasha Miller

Photo of Livia S. from the Polish edition of 'Wir Kinder vom Bahnhof Zoo’ scanned for me by wonderful Mamałgosia

Istnieją książki bardzo niebezpieczne, zwłaszcza dla chłonnych młodych umysłów. Kiedy pierwszy raz czytałam 'Portret Doriana Graya’ musiałam nie raz przywracać się do porządku, mimo to Henry Wotton był moim idolem przez kilka następnych lat. Podobno po opublikowaniu 'My, Dzieci z Dworca ZOO’ panowało powszechne zdziwienie, że dzieciaki zamiast odebrać opowieść Christiane F. jako przestrogę były zafascynowane jej stylem życia i wyglądem. Jestem ewidentnie jednym z tych dzieciaków. No bo jak nie być zafascynowanym osobami wyglądającymi jak Livia S.(foto na dole)? Marzyłam o takiej sukience od 10 roku życia, czyli od kiedy pierwszy raz zobaczyłam jej zdjęcie w książce. Po ponad dekadzie sukienka trafiła do mnie zupełnie przypadkiem, koleżanka wyprowadzała się z Glasgow i chciała się pozbyć ciuchów. Spełniam zatem dziecięce marzenia i wyglądam niczym 18-letnia ćpunka z Berlina.

Zło zawsze jest najbardziej pociągające, w końcu Lucyfer był najpiękniejszym z aniołów 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top