Kiedy będę już duża i bardzo bogata to zrobię sobie operację i będę mieć nos malutki jak u szczeniaczka i tak słodki, że małe zwierzątka będą przyjeżdżać na wycieczkę i go oglądać.
Zdjęcia robione były w byłym mieszkaniu Innesa. Gdybym tam mieszkała to myślę, że zapierałabym się rękami i nogami przed przeprowadzką. Na szczęście tam nie mieszkam, więc jedynie kanapy będzie nieco żal. W poniedziałek odbieram klucze do nowego mieszkania i zaczyna się zabawa.

Spódnica znalazła się na blogu dzięki dobroci serca wspaniałej Mardou Fox.

English: When I’ll grow up and will have infinite amounts of money I will have a nose job that so it will be as small as puppy’s nose. All the cute animals will come to visit to see it.
The photos were taken in the old flat of Innes. I think I would never move if I lived there. Thanks God I live elsewhere and the only thing to miss will be my sofa. On Monday I am checking in to my new flat. The fun begins.

The skirt was a gift from marvellous Mardou Fox.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top